دیشب خواب آروم نداشتم. ذهنم درگیر واکنش اون پسره بود .بهش پیام دادم که لطفا به جز موارد لازم و ضروری ،به من پیام ندید. آره. همین قدر صریح، بی لفافه ! اون هم بد واکنش نشون نداد. مسئله تا اینجا به خیر و خوشی تموم شد و جدا امیدوارم دیگه سر و کله اش پیدا نشه چون گزینه بعد بلاکه.[ اندک عذاب وجدانی برای رنجش دلش دارم . در همین حد خرم من:/]

خلاصه که روزمون اینجوری شروع شد. رفتم دانشگاه، اما امروز از اون روزا نبود که بی دلیل لبخند بزنم ، همکلاسی هام بعد از سلام کردن خیره میشدن تو صورتم ببین چیزی شده ؟! 

رفتیم سرکلاس باکتری . به ف SMS دادم بعد کلاس باکتری وایسا کتابهات رو بهت بدم. وسط کلاس که آنتراکت دادن ،رفتم کتابشو بدم . نشسته بود کنار ط. آجیل میخوردن . ف فکر میکنه من و ط با هم دشمنیم. از این جهته که می چسبه بهش . خلاصه . رفتم جلو سلام کردم دستم رو سمت فائزه دراز کردم ،نه جواب سلامم رو داد ،نه دست داد. من خشک شدم اون وسط ! پشت سری و بغل دستیش نگاه میکردن که چی شد؟ چرا فلانی خشکش زده اینجوری ؟! تو عمر 20 ساله ام ،هیچکس تا حالا با نگاهش اینجوری خردم نکرده بود . به گناه نکرده و ندونسته .

شکسته اومدم خونه. مامان من رو با نگاه میخونه. پرسید از ف چه خبر ؟ تعریف کردم براش . گفت تقصیر خودته !تقصیر خودته که اون شب ساعت 2 که بهت زنگ زد و از خواب بیدارت کرد برای انتخاب واحدش ، نه تنها نگفتی که خوابم ببخشید، بدون هیچ حرفی پا شدی انتخاب واحدش رو انجام دادی. تقصیر خودته .

مامان میگه تقصیر خودته و نمیدونه درکش برای من سخته که به جای گل شدن خارها از محبت ، فقط گربه صفتی به بار بیاد و چشم سفیدی! 

میگه تقصیر خودته و نمیدونه من چه قدر دلم گرفته از برنگشتن محبت هام .

میگه تقصیر خودته و نمیدونه من خسته شدم از نالیدن . نالیدن از بی یاری سرم ، نالیدن پیش شماها 

تو کتاب interpersonal problems نوشته بود که ایثار و فداکاری تو روابط ،یکی از همون میله هایی هستند که مانع رسیدن به روابط درست میشن . من چرا مثل چارپایی بر او کتابی چند شدم؟ !

امروز فاینال زبان داشتم. فاینال مقطعی که از قبل کنکور توش گیرم . نتونستم بخونم براش .امتحان رو هم نمیدونم چی کار کردم. جون تو تنم نبود .

میخواین بگین خیلی حساسم؟ سخت میگیرم ؟

من با صاف ترین حالت دل رفتار کردم، با آغوش باز رفتم ، پر سوخته برگشتم . 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها