بلاگر ها، همیشه خواسته یا نخواسته روی ضمیرم تاثیر میذارن. نمونه اش اون بیوتی بلاگره که با استوری نالیدنش از گرونیای هنوز نیومده ی بعد عید! اون روز کلی موج منفی به جونم خالی کرد و باعث شد کل روزم تخماتیک بگذره ،تا همین تیکی خودمون که پست آخرش باعث شد برای نوشتن دو دل بشم ،بددل بشم! 

بگذریم.

نمیدونم نوشته های من رو اصلا کسی میخونه، اصلا خونده میشن که بخوان تاثیری هم داشته باشن یا نه ؟!

وبلاگ خالی شده ، ولی هنوز انتظارات من رو در حد ثبت روزمرگی هام ، برآورده میکنه !

امروز میخواستم براتون بگم از حس دوسته داشته نشدنم این روزا. هی دست نگه داشتم و ننوشتم! چون احساس میکردم نالیدنه ،احساس میکردم ممکنه مثل اون بیوتی بلاگره ناقل امواج منفی بشم .

نشستم و هی واکاوی کردم که چرا اینطور حس میکنم؟ چرا مردم اندک لبخند و محبت گذشته شون رو دریغ میکنن ؟! چرا و چرا و چرا .

نتیجتا به این رسیدم که اقتضای این روزای فوق العاده خاکستریه . شرح و بسطش نمیدم ،یادآور مکافات نمیشم که خودتون بهتر ار من به وخامت اوضاع واقف هستین .

رژ لب مدادی محبوبم دستم بود . پارسال 30 تومن بود و الآن 69 تومنه و موجود هم نیست ! به خودم گفتم فکرشو میکردی یه روز ، حسرت روزی رو بخوری که راحت میتونستی رژ مورد علاقه ات رو بخری؟! 

همون موقع یکی از آنلاین شاپها رو باز کردم و دیدم همون رژ رو 50 درصد تخفیف زده . وسوسه شدم دو تا سفارش بدم ، داشته باشم حالا حالاها! 

بعد گفتم چه فایده؟ تا کی ؟ آخرش پی قیمت نامعقولش به تنت میخوره !

پدر . پدر این روزا لبخند با صورتش آشنا نیست . غم پدر از دست رفته اش رو داره؟ ! آره تا حدودی . ولی این بیگانگی اش با حال خوب، نشات گرفته از امیدی که به سیاهی میگراید . خودتون بهتر میدونین چه احوالاتی رو دارم میگم .

مادر. مادر همیشه خوشبین و آهنین نفس من!  که تا همین چند مدت پیش جلوش شکوه و شکایت از اوضاع فلاکت بار گناه کبیره و کفر گفتن بود به خاطر لذت نبردن از حال ! حالا بحثش که بشه ،خودش شاکیه ،نالونه.

من با استقامت سعی میکنم نبینم تیره روزی ها رو، خیره بشم به هدف !اما خاکستری این روزا خیلی غلیظ تره انگار .

اینا رو هم نوشتم، تا که هم خالی بشم از فشارهایی که تو طول روز تحمل کرده ام و این آخر شبی دارن از گلو چشمهام بیرون میزنن . هم ثبتی باسه برای روز های نیومده. روزهایی که مثل سکه دو رو خواهند داشت! این که به کدوم رو میل پیدا کنیم، بستگی به خودمون داره .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها