* این پست ممکن است به مذاق همه خوش نیاید !

جزوه جلسه ی 15 باکتری هم تمام شد و من تیک انجام شدش رو با فراغ بالی و نفس سنگینی میزنم. گوشیم رو برمیدارم و جی میل ام رو باز میکنم.  یه عالمه ایمیل از ژورنالهای پزشکی مختلف که از کلی وقت پیش ، نتونستم بازشون کنم . میون اون همه ، ژورنالی از کمینه ی مورد علاقه ام میبینم با عنوان IMS . سرواژه ای برای حالتی مثل PMS خانومها،  برای آقایون .قبلا هم شنیده بودم که مردها هم همچین حالاتی رو تجربه میکنن.

همچنان که میخونم، عبارتی چشم هام رو استپ میکنه! نشانگان IMS در انواع مردان، متفاوت است !

"انواع مردان"!

یه سری فرضیه و نظر در این باره وجود داره[بین دخترا معمولا ] مثلا این که مردا الگوهایی دارند ساده،  و قابل تکرار در افراد مختلف.  هر چند که جزئیات فرق میکنه .

دوست دیگری معتقده مردان،  همگی ذاتا یه چیز هستند، چندین برابر غریزه هاشون پررنگ تره ، یه عده به خوبی میتونن ماسک بزنن و جنتلمن باشن ،یه عده هم نه . و یه عده که بین این طیف صفر و صد ، وجود دارند. 

این فرضیه تمام اون قضیه عشق و علاقه رو هم نفی میکنه. چون قراره ته همه چیز به برآمدن کام ختم بشه .مثلا میگه شاملو انقدر ابراز علاقه میکنه به آیدا ، چون استعداد و طبع هنری داره،  اون نیاز و غریزه اش رو اینجوری نشون میده !

فرضیه ی دیگری هم وجود داره ، این که همه ی ما انسان هستیم با نیازهای مشترک، همون جور که همه ی دخترها شبیه هم نیستند ، پسرها هم شبیه هم نیستند همه !

هیچ کدوم از جملات بالا ،علمی و تایید شده ی جایی نیستند . صرفا نظر هستند .

اگر دختر هستید ،نظرات و الگوهای ذهنی تون رو کامنت کنید ،

اگر پسر هستید ، درستی یا غلطی و عقیده تون در این مورد بنویسید .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها